Vítězná tečka

BĚLÁ - DYNAMO  1:4  (1:2)

Branky Dynama: 6. a 48. Doležel T., 21. Hloušek, 76. Adamec

Dynamo: Jaroš - Pavličík, Kroupa, Martinek, Kovařík - Gondek, Juriš, Adamec (Malinek), Hloušek - Holomek J. (Kozub J. st.), Doležel T. (Prošvic)

V netradiční sestavě a ziskem tří bodů se Dynamo rozloučilo se soutěžním ročníkem 2013-2014. Utkání v Bělé se neslo v poklidném tempu a Dynamo si zaslouženě odvezlo všechny tři body. Domácí se sice po hrubé chybě Aleše Adamce dostali již ve 2. minutě do vedení, Dynamo však záhy odpovědělo, když po centru Zdenka Kovaříka srovnal v 6. minutě Tomáš Doležel. Ve 21. minutě se postavil k zahrání přímého kopu Kuba Hloušek a pěknou střelou poslal Dynamo do vedení - 1:2. Tři minuty po začátku druhé půle se mohlo Dynamo opět radovat, když centr Jirky Holomka po teči domácího gólmana mířil do sítě, kam jej pro jistotu hrudí doprovodil  Tomáš Doležel. Konečnou podobu výsledku pak dal v 76. minutě Aleš Adamec po úniku po levé straně, vstřelenou branku však zaplatil nepříjemným zraněním. Dynamo mělo ještě několik příležitostí skóre navýšit, když do slibných šancí se dostali i všichni tři střídající hráči, skóre se však již neměnilo. Na domácí straně bylo k vidění také několik příležitostí ke vstřelení branky, když zejména rychlý Vencálek zatápěl obraně Dynama. Peťa Jaroš však byl na svém místě a změnu skóre nepřipustil. Dynamo si tak odvezlo všechny tři body a se sezónou se rozloučilo zaslouženým vítězstvím.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům, kteří v průběhu sezony za "A" tým nastoupili, jakož i funkcionářům Dynama, kteří se podíleli na jeho chodu, a v neposlední řadě i fanouškům Dynama. Vzhledem k avizovaným personálním změnám v realizačním týmu, bych pak chtěl popřát všem klukům hodně zdaru, pevné zdraví a mnoho úspěchů v následujících sezónách. Takže pánové, ještě jednou děkuji, bylo mi ctí a potěšením s Vámi spolupracovat a věřím, že i v jiných rolích se budeme nadále potkávat a zažívat radostné chvíle.