Lipová-Lázně - Dynamo B 8:0

Jinak než výbuchem nelze nazvat vystoupení béčka Dynama na hřišti Lipové-Lázní. Nepovedlo se téměř nic a většina týmu si vybrala slabou chvilku. Po počátečním oťukávání začali hosté domácím servírovat příležitosti na zlatém podnose, čehož využíval zejména domácí snajpr Pálenkáš. Ten za zápas zaznamenal celkem pět branek. Stav 5:0 v poločase znamenal, že je po zápase, a Dynamo si po určitém přeskupení hráčů mohlo maximálně zkusit zahrát fotbal. Nutno však poznamenat, že ještě za ne zcela ztraceného stavu mělo i Dynamo několik dobrých příležitostí, které však nezužitkovalo. Druhá půle již nebyla tak strašná, hosté se dostali trochu více do hry a alespoň vystrčili růžky. Soupeř však dovedl zápas pohodlně do vítězného konce, když zaznamenal ještě tři branky.

Sestava: Malínek – Plastarias, Kovářík, P. Mazánek, J. Horák – Horvát (K. Mazánek), Gondek, Ji. Hloušek, L. Prošvic – J. Kozub ml., Žíga