DOROST - TŘI BODY Z PÍSEČNÉ

TJ PÍSEČNÁ - DYNAMO JAVORNÍK  0:6 pol. 0:3

Branky:Prachař 3,Filip 2,Červeňák 1

Sestava. Vašut - Žiga,Mazánek,Filip,Opluštil - Novák,Prachař,Hloušek,Planý - Kozub J.,Červeňák

Ve druhém utkání zajíždělo Dynamo do Písečné  a ikdyž se sestava dávala velmi těžko dohromady, nakonec si mladíci v pohodě odvezli tři body.Pro nemoc chyběli Kubáň,Palovčík - poslední dny prázdnin využili k dovolené Klamert,Olšák,Fedora D.,z neznámých důvodů se nedostavil Horvát,Navrátil,Fedora L.,na poslední chvíli se omluvil Šálek a poslední utkání trestu si odpikal Zelenka.Do utkání tak musel na stoperu zaskočit Filip,který byl s polečně s Mazánkem nominován na utkání áčka mužů do Vidnavy.Ale zpět k zápasu.Domácí nastoupili v deseti a pozornou zhuštěnou obranou bránili remízový výsledek do 21.min.kdy po zahraném rohu dostal Filip přihrávku na hranici šestnácky,obešel dva hráče a přesnou střelou k tyči otevřel skóre utkání 1:0.Hned za dvě minuty se opět Filip opřel do míče a bombou pod břevno nedal brankáři Salvovi šanci 2:0.Ve 27.min.asi po nejpěkněší akci utkání,kdy vysunul Opluštil Planýho a ten naservíroval míč do vápna Prachařovi,který placírkou navýšil skóre na 3:0.

Ve druhém poločase hned po pěti minutách hry zahrával Červeńák přímý kop a na dvakrát dopravil míč za záda brankáře domácích 4:0.Poté odstoupil postupně z utkání Filip a Mazánek pro potřeby áčka mužů.Dynamo dohrávalo v devíti a soustředilo se na uhájení výsledků.Domácí cítili šanci a začali se prosazovat,ale proti byl brankář Vašut,který mněl svůj den a min.tři samostatné nájezdy zneškodnil.Poté zahrozilo opět Dynamo a v 62.min.utekl svým strážcům Novák a centrem vyzval dobře hrajícího Prachaře,který nabídkou nepohrdl 5:0.Poslední slovo si vzal opět Prachař a po faulu na Červeňáka penaltou stanovil konečný účet utkání na 6:0 a završil tím svůj hatrick.

Další utkání čeká na Dynamo po přestávce v neděli 14.9.2014 kdy zajíždí do Jindřichova, kde se utká s Olpou Olšany.Začátek utkání je v 10:30 hod.Odjezd je v 8:30 hod.