DOROST - NA ÚVOD TŘI BODY

Dynamo Javorník : SK Řetězárna   8:1 pol. 2:1 Branky: Červeňák 4,Filip,Planý,Horvát D.vlastní

Sestava: Vašut - Kubáň,Fedora,Palovčík,Klamert - Planý (Horvát) Filip,Novák,Hloušek - Kozub J.,Červeňák

K prvnímu mistr.utkání nastoupilo Dynamo v nově vytvořené soutěži OP Šumperk proti České Vsi a branek padlo jako máku.V prvním poločase mělo Dynamo převahu,ale nedokázalo svůj potenciál využít ke vstřelení více branek.Ikdyž už ve 3 min. otevřel skóre po narážečce Hlouška Filip, dokázala o tři minuty později Řetězárna stav srovnat z přísně nařízené penalty.Až ve 26.min poslal do vedení Dynamo Červeňák,který po přímém kopu Filipa a následné dorážky otevřel svůj střelecký ůčet.

Druhý poločas byl ve znamení Dynama,kdy nejprve po výkopu Vašuta přes celé hřiště využil Červeňák nedorozumění obránců a brankáře Vsi a zvýšil na 3:1.Dále po ose Kozub,Horvát, Planý, posledně jmenovaný přispěl svým prvním gólem v dorostu k rozšiření brankového účtu Dynama 4:1.V 80min. po faulu na Červeńáka kopalo Dynamo penaltu a sám posižený jí bezpečně poslal za zády bezmocného brankáře Vsi 5:1.O čtyři min. později dobře atakoval Kozub rozehrávku hostů,kteří pod tlakem dělali chyby a toho využil opět Červeňák a povedenou střelou k tyči vstřelil již svůj čtvrtý gól 6:1.Na 7:1 zvyšoval také svou první brankou v dorostu Horvát a zmar hosté dokonali svým vlastním gólem v samotném závěru utkání 8:1.

V dalším kole zajíždíme do Písečné,kde nás čeká jistě těžší utkání než bylo to domácí.Proto apeluji na všechny hráče,aby se dostavili v čas k odjezdu což je v sobotu 30.8.2014 v 10:45 hod.

Nominace: Vašut,Kubáň,Fedora D.,Fedora L.,Kozub J.,Červeňák,Mazánek,Hloušek,Planý,Šálek,Navrátil,Žiga,Horvát,Dřevojánek,Filip,Novák,Prachař.

Omluveni: Klamert- v zahraničí,Palovčík - dlaha na ruce,Olšák - v zahraničí